SCIENCE SHOW

Pořádáte tábor, firemní večírek, ples, svatbu nebo jinou akci? Nechte si ji zpestřit netradiční zábavou, na kterou jen tak někdo nezapomene! Pomocí vědy vám uděláme show, do které zapojíme i některé účastníky. Show bude plná vizuálně zajímavých efektů a současně se účastníci dozví mnoho informací o světě kolem nás!

Science show na svatbě

Chcete netradičně zpestřit program firemního večírku, tábora, svatby či jiné akce efektní a zábavnou formou? Vědecká show plná dechberoucích pokusů je tou pravou volbou pro Vás. Show bývá 15 – 45 minut dlouhý program (dle domluvy), kde předvádíme vědecké experimenty, do kterých zábavnou formou aktivně zapojujeme i diváky. Často pracujeme s ohněm a suchým ledem, které vypadají skvěle i na fotografiích.

Lze se dohodnout na vytvoření menšího „fotokoutku“ po skončení show, kde by si účastníci vyzkoušeli některé pokusy ze show a případně se s nimi i vyfotili.

Science Show jsme již realizovali na mnoha táborech, svatbách, plesech, firemních večírcích, veřejných událostech a akcích. Jedná se o atraktivní doprovodný program, který lidé rádi šíří dále na sociální sítě.

Cena se odvíjí od náročnosti (jaké experimenty si budete přát), a délky programu (zda budete chtít abychom setrvali a účastníci si sami zkoušeli pokusy po skončení show) a také od vzdálenosti. V rámci Jihomoravského kraje začíná cena od 6 000 Kč za 1 show. Pokud by těch show bylo více v rámci jednoho příjezdu, pro více účastníků, pak se cena stanovuje dohodou dle počtu představení a případné spotřeby materiálu. Ochotni jsme přijet kamkoli po České a Slovenské republice (program je vždy uváděn v českém jazyce).

Další fotografie

Máte zájem o science show?

Pošlete nám nezávaznou poptávku, ve které nám sdělíte následující informace:

Adresu (nebo minimálně město), kde bude akce probíhat

Datum a čas, kdy by show probíhala

Počet uvedení a jeho délka (kolik času na show budeme mít) 

– Pokud máte vlastní představu, napište nám, co byste v show chtěli. Případně nám stačí i pouze téma akce a my vám vytvoříme nabídku.

Rozpočet – pokud víte, jaký máte rozpočet na náš program, pomůže nám to s tím, že dopředu víme, jaké pokusy Vám můžeme nabídnout a jaké už ne.

Jakmile od vás budeme mít tyto informace, vytvoříme vám nabídku, kterou případně společně doladíme dle Vašich představ

Budeme se na Vás těšit.

 

Nezávazná poptávka