STÁNEK PLNÝ EXPERIMENTŮ

Pokud pořádáte akci nebo událost, na které proudí větší množství lidí, tak je stánek ideální volbou pro doprovodný program. Na stánku jsou připraveny samostatné pokusy, které jsou vedeny zkušenými lektory. Jsou koncipovány jako průchozí, že se návštěvník může zdržet jak dlouho bude potřebovat a kdykoli jít dál nebo se opět vrátit. 

Experimentárium

Na stánku plném experimentu jsme vždy minimálně 2 popularizátoři, kteří budou mít připravenou sadu pokusů, které si budou moci vyzkoušet jak malé děti, tak dospívající, ale i dospělí návštěvníci. Tato varianta zpestření programu dopřeje návštěvníkům zážitek z poznávání přírody, vědy, fyziky, chemie a dalších přírodních věd. Stánek se budeme vždy snažit tematicky sladit s tématem Vaší události.

Návštěvníci se ke stánku často vracejí zkoušet si pokusy znovu a znovu.

Science Foto

Science foto je speciální varianta stánku, která je doprovázena o focení. Na stánku se pak nacházejí zejména vizuální efektní pokusy, se kterými se mohou návštěvníci vyfotit. Fotografie zajistíme sami. Takovýto stánek není zaměřen tolik na popularizaci a vzdělávání, ale spíše na Wow efekt a na to, aby si lidé tvořili fotografie s experimenty a ty sdíleli dál, případně si nechali vytvořit fotografii pomocí bezzrcadlovky a tu jim následně zašleme na e-mail.

Cena

Cena obou variant se odvíjí od místa konání akce (vzhledem k času a nákladům na cestu), délky konání události (jak dlouho má stánek být na místě) a spotřební náročnosti materiálu vybraných experimentů. Cena v rámci jihomoravského kraje se pohybuje od 6 do 8 000 Kč (dle délky akce). Ve vzdálenějších krajích může být cena vyšší, ale vždy se dohodne předem.

Pokud se vám zamlouvá toto zpestření události, oslav, plesů, svateb a jiných akcí, tak nás neváhejte kontaktovat.

Pošlete nám nezávaznou poptávku, ve které nám sdělíte následující informace:

– Adresu (nebo minimálně město), kde bude akce probíhat

– Datum by událost probíhala

– Jak dlouho má být stánek na místě (ideálně od kdy do kdy)

– Pokud máte vlastní představu, napište nám, jaké experimenty byste na stánku chtěli. Případně nám stačí i pouze téma akce a my vám vytvoříme nabídku.

– Rozpočet – pokud víte, jaký máte rozpočet na náš program, pomůže nám to s tím, že dopředu víme, jaké pokusy Vám můžeme nabídnout a jaké už ne.

Jakmile od vás budeme mít tyto informace, vytvoříme vám nabídku, kterou případně společně doladíme dle Vašich představ

Budeme se na Vás těšit.

Další fotografie

Nezávazná poptávka