věda živě

Vědecká show plná pokusů na táboře

science show

Chcete netradičně zpestřit program firemního večírku, tábora, svatby či jiné akce efektní a zábavnou formou? Vědecká show plná dechberoucích pokusů je tou pravou volbou pro Vás. Show bývá 15 – 45 minut dlouhý program, kde předvádíme vědecké experimenty, do kterých zábavnou formou aktivně zapojujeme i diváky. Často pracujeme s ohněm a suchým ledem, které vypadají skvěle i na fotografiích.

fluorescence - kůra kaštanu (jírovce), fluorescein a chinin

WORKSHOP

Přibližně hodinový program pro různé věkové skupiny, kde si pod vedením zkušeného lektora účastníci aktivně po celou dobu zkouší různé experimenty. Výhodou je maximální zapojení účastníků do aktivit. Nicméně je třeba mít k celému workshopu k dispozici vhodné prostory – pracovní stoly a ideálně i židle pro požadovaný počet účastníků. Program mívá návaznost a není vhodný pro průchozí akce.

Stánek plný experimentů

Pokud pořádáte akci nebo událost, na které proudí větší množství lidí, tak je stánek ideální volbou pro doprovodný program. Na stánku jsou připraveny samostatné pokusy, které jsou vedeny zkušenými lektory. Jsou koncipovány jako průchozí, že se návštěvník může zdržet jak dlouho bude potřebovat a kdykoli jít dál nebo se opět vrátit. 

Nezávazná poptávka